HAKKIMIZDA

KURDOĞLU firması 2000 yılında firma sahibi Serkan Kurdoğlu'nun İsviçre den BYSTRONIC lazer makinalarını getirip Çalı Sanayi bölgesinde 1000 m2 lik fabrikada faaliyet göstermeye başlamasıyla kurulmuştur.

İlk etapta 3 kişilik bir ekiple sadece lazer kesim işi yaparak otomotiv, inşaat, tarım ve makine sanayine lazer parça kesim işlemleri olarak hizmet vermeye başlayan firma daha sonra müşteri  taleplerinin artmasıyla büyüyerek NOSAB daki 4000 m2 lik fabrikaya taşınmış ve   ve ihtiyaç  doğrultusunda bünyesine Abkant Büküm, Gazaltı Kaynak ve Toz Boya proseslerini de ekleyerek, özellikle ticari araç ve koltuk parça montajı yapan 1. seviye otomotiv yan sanayilere ve direk  satış yapan diğer sektördeki firmalara yarı mamul ve bitmiş ürünler sevk etmeye başlamıştır.

2014 yılının ortalarında Yem Karma Makinaları üretimi konusunda başlamış olduğu Arge çalışmasını tamamlamış ve KURDOĞLU FARMIX Yem Karma makinası adı altında üretime başlamıştır. Makinanın modüler yapıda üretilmesi, kepçe yapısının alışılmış kepçe yapısından farklı olması, makine üretiminde kullanılan sac kalınlıklarının piyasadaki makinalara göre daha kalın olması, Yağ tankının gözden uzak estetik bir kapağın altına konulması, helezyon bıçaklarının özel HARDOX çeliğinden özel tasarım ile üretilmesi, İtalyan şanzıman ve İtalyan devir yükselticilerin kullanılması, piyasada ki alışılmış makinaların ve markaların üstüne çıkarmış, tasarımını patent desteği ile korumuştur.

Şuan Tarım ve hayvancılık konusunda Arge çalışmaları devam etmektedir. KurdogluFarmix markası adı altında, yeni ürünleri en kısa zamanda çıkaracağız.

Kalite bilinciyle kurulduğu yıllardan beri ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemine uygun ve belgelendirilmiş olarak çalışan ve halen NOSAB daki fabrikada 30 kişilik ekibi ve gelişen kalite anlayışıyla hizmet veren firmada 2. el lazer kesme makineleri satış ve kurulum hizmetleri de verilmektedir.

 

ÜRÜNLERİMİZ PATENTLİDİR. 

TPKN:2015/16984

TPKN:2016/01624

 

Kurdoğlu ürünlerinde yerlilik oranı %90 nım üzerindedir.